La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

2

Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale nie ma nic złego w głosowaniu na PiS/PO. Brzmi to kontrowersyjnie, ale już piszę o co mi chodzi. W każdej partii znajdziecie ludzi którzy są wartościowi i którym faktycznie zależy na dobru kraju, tylko ludzie nie patrzą w ogóle na kogo głosują, a potwierdza to wybór na posła tego co gonił z reklamówką dla imigrantów przy granicy, berkowicza, Mateckiego, mejzy i tego typu osobników. Pomijam już te wybory prezydenckie, bo tutaj wybór jest ograniczony, ale gdyby ludzie wybrali uczciwych ludzi to może szefowie partii wybierali by „czystych” kandydatów, bo wiedzieliby, że każdy z poważną aferą będzie skreślony. Ja naprawdę bym chciał poznać zdanie ludzi, którzy głosowali na wyżej wymienionych co ich skłoniło do tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?