- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
0
@VegetaPolska jak ci laska mówi , że pójdzie z tobą do kina jak zagłosujesz na batyra to nie ufaj .
0
@gumaz Generalnie odradzam ufać nadmiernie kobietom.
Niedawno byłem z jedną zaręczony, dałbym sobie za nią rękę uciąć i wiecie co...
0
@Wojciech123 jaki miałeś staż z nią ?
0
@gumaz Ponad 4 lata
0
@Wojciech123 i jaki finał historii?
0
@UriBoyka W dużym skrócie obrzydliwa zdrada z jej strony. Pisałem szerzej bodaj w sobotę, nie chcę się powtarzać.
2
@Wojciech123 to trzymaj sie ziom ,jedyne pocieszenie , że nie masz dzieci ślubu itp potem sie z tym wszystkim bujać to lipa
1
@Wojciech123 Ja generalnie polecam nie ufać komukolwiek. Faceci też potrafią latami skakać wokół laski jak pies wokół jeża, a jak laska powie dobra, trzeba w końcu pociągać to dalej, to Królewicz zapada się pod ziemię.
0
@gumaz Tak, tak...
@July_6_BcN Zgadza się. Nie chciałem tak postawić sprawy, że tylko kobiety oszukują i zdradzają. Jest zwyczajnie we mnie dużo żalu i bólu i staram się na różne sposoby to z siebie wyrzucić.
1
@Wojciech123 spoko. Dla mnie to też świeża sprawa dość, pewnie już o tym wspominałam, bo zmarnowałam niemal 4 lata, a jeszcze nie minął miesiąc odkąd to wszystko (bo to nawet jeszcze nie był związek) się skończyło.
0
@July_6_BcN no nie mów, że to ten twój co pisaliśmy
2
@VegetaPolska a co to za wywlekanie prywaty, co???
Ale tak, to ten XD
0
@July_6_BcN co się stało?
2
@VegetaPolska nie chcę o tym mówić, ale typ po prostu okazał się być niewarty niczego.