La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1755 Culés

3

Ja powiem tak, gdyby przed sezonem ktoś mi powiedział, że Barca zdominuje hiszpańskie podwórko, weźmie potrójną koronę, obije real przy 4 różnych okazjach, plus realnie powalczy w LM i dojdzie do pófinału a od finału będzie nas gen przegrywu Ronalda McDonalda (i jego dwa zawalone gole), to wziąłbym to w ciemno. Niesamowity sezon z tak krótką ławką i takimi perturbacjami instytucjonalnymi.
Niemniej, to smakuje jeszcze lepiej, bo styl w jakim zdobyliśmy te trofea był niesamowity. Nie wiem ile już goli strzeliliśmy i jak blisko rekordu wszechczasów jesteśmy, ile było remontad, pięknych bramek, akcji, asyst. Przepiękny był to sezon i takie mistrzostwo o wiele lepiej smakuje niż to zdobyte za Szawiego i jego meczach przepychanych 1:0 a później obroną Częstochowy. Ja wiem, dla niektórych trofeum to trofeum, ale dla mnie różnica jest znacząca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?