- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
6
Ludzie to naprawdę są niezłe chamy. Pojechałem odwiedzić rodziców. Zostawiłem auto na zamkniętym osiedlu. I jakiś "życzliwy" sąsiad, najwyraźniej z dużymi problemami z parkowaniem, przytarł mi zderzak. Nie jakoś mocno, ale ślady są widoczne bardzo wyraźnie. Widać to jakiś fan realu bo oczywiście zabrakło kultury żeby zostawić choćby tel. kontaktowy.
Niby XXI wiek i taka kultura a ludzie to po prostu świnie.
12
@Azi Sory ale nie mogłem ci zostawić numeru telefonu bo nie mam telefonu.
14
@Azi Nawet nie zostawil notki, z napisem 15 Ligi Mistrzów? a to cham
4
@Azi dlatego ja zawsze w swoim aucie mam czujniki i bombe, jak ktoś choćby przetrze mi zderzak to następuje detonacja. Może się nauczą ludzie uważać.
1
@Kondziubarca tak czułem że z cafe bernabeu do nas przyszedłeś ;)
0
@Azi ale żeby nazywać osobę, która przytarła Ci auto i nie zostawiła numeru kibicem Realu to naprawdę. Nie masz serca .
0
@ShawnC no masz rację - niepotrzebne emocje.