La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

4

Szkoda kurde, że ten Christensen taki kontuzjopodatny

0

@ranger3120 przecież on pewnie nie grał bo Olmo trzeba było zarejestrować . W poprzednich dwóch sezonach nie grał w jedynie około 15 spotkaniach .

0

@ShawnC Przecież nie był wyrejestrowany to o czym ty piszesz?

0

@partymaker był , w jego miejsce został zarejestrowany Olmo , więc kiedy Duńczyk zaczął wracać do sprawności pojawiły się problemy z jego rejestracją.

0

@ShawnC Na pewno? Wydaje mi się, że tylko Mats był wyrejestrowany.

0

@ShawnC nie był wyrejestrowany. Mógł wrócić w każdej chwili. W tym wypadku liczył się raport medyczny.

0

@Eto'o9 R10 @partymaker działa to tak . Christensen nie został wyrejestrowany ale Olmo został zarejestrowany w jego miejsce .
Więc gdyby Christensen wyzdrowiał po miesiącu to Olmo nie mógłby grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?