La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

0

Nigdy nie miałem żadnych problemów z odpronoscia a ostatnio to chyba 3 raz w przeciągu 1.5 miesiąca cos mnie łapie... starość nie radość

1

@Kinginiesta Może to nie starość, tylko masz jakieś zaburzenia w organizmie. Warto się przebadać.

1

@Kinginiesta albo może zacząłeś przegrzewać organizm :P

1

@July_6_BcN badam się regularnie akurat, cała morfologia w normie

konto usunięte

0

@Kinginiesta czosnek z rana i przeziębienie nie łapie. Na mnie działa bardzo dobrze.

1

@Kinginiesta to dobrze :D

0

@Kellanved95 piłem przez bardzo dlugi czas zakwas z buraka wlasnie z czosnkiem, codziennie pol szklanki z rana, ale na badaniach wyszło mi przekroczone żelazo, jak lekarzowi powiedziałem że pije to powiedzial ze na jakiś czas mam odstawić, żelazo wróciło do normy ale coś chyba się z odpornością porobiło, dużo stresu ostatnio tez nie pomaga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?