La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

2

To będzie już mój ostatni komentarz tak na chłodno. Ciężka noc, trudno było usnąć i się człowiek budził wiele razy. Generalnie chciałbym pochwalić całą ekipę bo zagraliśmy ten dwumecz jak nigdy. Potrafiliśmy stwarzać masę sytuacji i cisnąć Inter, ekipę tego typu co najczęściej klepaliśmy na 16 metrze i nic więcej. Do tego przygotowanie fizyczne perfekcyjne. Ciężki sezon, masa spotkań, krótka ławka a w dogrywce chodziliśmy jak przecinaki. Walczyli do końca, odwracali bardzo trudne momenty. Było blisko niezwykle. Piłkarsko zabrakło nam oczywiście zmienników LO/PO i mam wrażenie, że typowego dzika w pomocy. Casado w najlepszej formie myślę, że dałby nam wiele. Tak jak pisałem przed rewanżem, że będzie to lanie się po mordach aż ktoś nie wytrzyma i tak było. Myślę, że nie możemy mieć do nikogo pretensji. Obie ekipy miały finał na wyciągnięcie ręki i potrafiły szansę przepuścić. Najpierw Inter stracił dwubramkowe prowadzenie a następnie my straciliśmy zwycięstwo w ostatnich minutach i znów były równe szansę. Nokautujący cios zadał Inter my nie potrafiliśmy odpowiedzieć. Mimo wszystko końcowe odczucia są dobre, jestem dumny za te mecze, gramy świetny futbol. Boli oczywiście mocno, że w takich okolicznościach, że wystarczyło chwilę wytrzymać. Jeśli te chłopaki nie zniechęca się, wzmocnimy LO/PO i kogoś do przodu to jestem spokojny o przyszły sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?