La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

1

Eric oczywiście wczoraj grał bardzo dobrze, ale tego pustaka to chyba tylko gracz Barcelony mógł nie strzelić i to w takim momencie. Mieliśmy ich na widelcu, to były nasze minuty w tym meczu. Darłem się do telewizora żeby zabili ten dwumecz i były ku temu okazje, eh...

0

@Derean ale to było przy 2-1 dla Interu jeszcze. Niedługo później już było 2-2.

0

@Kubsoleon Tak, ale my mieliśmy olbrzymie momentum, Inter nie istniał. Przy dobrych wiatrach można było im trzecią, a może czwartą bramke wcisnąć.

0

@Derean No to wcisnęliśmy trzecią i zabrakło 2 minut.

1

@Kubsoleon Widocznie o jedną za mało. Można sobie teraz tylko gdybać.

0

@Derean Dali z siebie wszystko i grając w taki sposób zaszli tak daleko. Pytanie czy można było inaczej zagrać ostatnie 5 minut? Pewnie można było. Trzeba w niedzielę przypieczętować ligę i to będzie udany sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?