- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
0
Wczorajszy mecz to było mega widowisko, ale też trzeba przyznać że słaby mecz Barcy która mogła spokojnie pyknąć Inter. Pierwsza połowa to dramat w naszym wykonaniu i na poziomie półfinału LM takie coś się nie może zdarzyć. Tylko Yamal i Inigo zagrali dobre 45 minut. W drugiej odsłonie wyglądało to lepiej u nas jako zespół ale zawiniły jednostki. Nie mam pretensji do Forta, Victora, Martina bo to Flick na nich nie stawiał gdy wygrywaliśmy po 4:0 swoje mecze a oni grzali ławę. Mam pretensje do Araujo, ale to już pisałem przed meczem że tak będzie, do Olmo który nie spelnia oczekiwań, do Wojtka który nie daje nam nic ekstra, do De Jonga który gra jak na treningu, do Garcii który w takim meczu lekceważy powroty do obrony. Yamal,Pedri, Rafa są zmęczeni. Wiele razy ratowali nam Barcę i po prostu zabrakło sił i wykończenia temu pierwszemu.Ferran bez podań, wyczekiwany Lewy nie zrobił nic więcej, nawet zmarnował świetną okazję.
No nic, tak musiało być. Mam nadzieję że pożegnamy Araujo j Jonga po tym sezonie. Trzeba się odciąć od tych porażek grubą kreską.