- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1528 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
Commandement
1
@ferdas_rawa wiadomo, że tylko nieliczni mają dobrą kasę, skoro podstawową potrzebą jest auto... » Czytaj dalej
171 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1528 Culés
1
Ogólnie moim zdaniem kiepski ruch ze strony Stanowskiego. Umawia się z gościem wysyłając mu zaproszenie, chłop przyjeżdża i nawet nie daje mu się w żaden sposób wypowiedzieć.
Może to co na debacie mówił ma jakieś drugie dno i chciałbym to w jakiś sposób rozwinąć? Wysłuchajmy każdego, a nie tylko tych których się lubi.
0
@Deathwing112 bez przesady zeby z Rosyjskimi agentami dyskutować
1
@Trojanek23 No to na cholerę go zapraszał? Nie chcesz gadać - nie zapraszasz.
0
@Deathwing112 miał szansę się poprawić ale tego nie zrobił, więc oczywiste jest, ze nie chce w swoim programie propagować agentów Rosji
0
@Trojanek23 To mógł powiedzieć mu, że po tym co usłyszał podziękuje za wywiad i wyłączyć transmisje, a nie robić z gościa głupka
0
@Trojanek23 Dobrze że wszyscy inni są propolscy to z nimi dyskutował.
0
@dAvi_2 ja nie wiem czy wy jesteście tacy durni czyn udajecie? Za chwile poleciał w Rosyjskiej TV, jego kanał zaczął by być kojarzony jako pro Rosyjski, poza tym ma sponsorów, którzy podejrzewam nie chcieli by być kojarzeni z Agentami Rosji
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dAvi_2 chyba nie rozumiecie sytuacji i kim jest Rosja dla Polski. Niemcy i Rosja nigdy nie będą przyjaciółmi Polski
0
@Trojanek23 Chłopie wyluzuj trochę :D