La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

2

Cała ta inba dotycząca dzieci rozwiąże się sama w ciągu pokolenia, dwóch.
Po prostu ewolucyjnie zaczną dominować kultury, w których posiadanie dzieci jest wartością. Tak było od zawsze, tak będzie teraz. Nawet niekoniecznie to muszą być kultury obce (choć to bardzo prawdopodobne), nasza również może się drastycznie zmienić.

Oczywiście w międzyczasie będziemy mieć przez to dużo problemów, ale jest szansa, że nie wyginiemy. :)

1

@ali3gator ,,Posiadanie dziecka jest wartością,,
Pięknie brzmi, szkoda, że ta wartość w krajach np. afrykańskich oznacza głód i nędzę. Zamiast skupić się na zapewnieniu jednemu dziecku podstaw do egzystencji, to lepiej walić się jak króliki w lepiankach i hulaj dusza, piekła nie ma...

1

@LeoMessiiBarcaPepa To są zupełnie 2 różne problemy, nie należy ich łączyć.

"zapewnieniu jednemu dziecku podstaw do egzystencji" - też pięknie brzmi, ale nie zapewnia utrzymania populacji. :)

0

@ali3gator W dłuższej perspektywie być może właśnie zapewni.
Jedno wykształcone dziecko może okazać się epokowym geniuszem, który rozwiąże największe problemy świata ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie zapewni, bo matematyki nie oszukasz. :)

0

@ali3gator Nie masz wyobraźni czy co :p
Wystarczy opatentować inkubatory jak w człowieku ze stali i naturalny rozród nie będzie potrzebny, a może to zrobić ww. Geniusz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?