La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

1

To mówicie że w Hiszpanii, można legalnie zastraszać sędziów. Zamiast tych filmików, równie dobrze mogli by zdobyć jakieś kompromitujące materiały na danego sędziego i szantażować. Jeśli popelnisz jaki kolwiek błąd na nasza nie korzyść,to wypuścimy te materiały.Ten sam poziom wywierania wpływy. Zastanawia mnie, jak drużyna, ktora przez ostatnie 15 w żadnym sezonie nie wyszła ponad przeciętność, ktora dochodząc do Finałów, praktycznie zawsze w dwu meczach, prezentowała się gorzej od przeciwnika, która będąc " Najlepsza drużyną" Dostawala w ciry od fatalnej Barcelony, która odpadala z Frankfurtem czy dramatycznym MU. To jest bardzo ciekawe, że drużyny nagle zapominaly jak się gra w piłkę a bramkarze i obrońcy grali najgorszy mecz życia. Czy to szczęście? Hm... Podobno każdy ma taką samą ilość szczęścia w ciągu życia. Czy to możliwe że Real jest w stanie wyeliminować potężny MC a nie potrafi w tym samym czasie pokonać tragicznej Barcelony? Hm...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?