La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

2

@FcPortoFan1999 umilisz nam oczekiwanie na 22, od 14 45 relacją z eksraklasy potem awanturki ?

1

@gumaz Oczywiście.Ja do 22 ogólnie będę oglądał dzisiaj piłkę nożną a później starczy.

0

@FcPortoFan1999 szkoda bo będzie,dużo spornych sytuacji a ty sedziowales kiedyś w b klasie

1

@gumaz Ale Ja nie sędziowałem meczu B-klasy plus po wczorajszych cyrkach przedmeczowych straciłem ochotę na takie coś.

1

@FcPortoFan1999 o kurde, nie chwaliłes sie z kariery w B klasie. no brawo

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 no co ty finału nie zrelacjonujesz? :/

0

@fejkenq Finał Pucharu Polski najpewniej zrelacjonuję.To coś zwane "Klasykiem" tym wszystkim co było wczoraj dla mnie straciło sens. @Lanosss Tylko Ja właśnie nie sędziowałem takiego meczu.

0

@FcPortoFan1999 a to jaki sedziowales?

0

@Lanosss Ja nigdy nie sędziowałem meczu.

2

@FcPortoFan1999 jak nie sedziowales, jak @gumaz nagranie ma :D

0

@Lanosss Niech pokazuje te nagranie.Ja, nie przypominam sobie abym biegał z gwizdkiem.

0

@Lanosss dokładnie jest nagranie i jest pan oscar , ma coś w sobie z sędzi

Karolina Bojar-Stefańska

0

@gumaz Nie mam nic z tamtej Pani sędziny.Ja, bym tak się nie kłócił z piłkarzami.

0

@gumaz i weź miej taką babe na chacie, ten jej chłop to tez sedzia. To niezly tam musi byc młyn na chacie @FcPortoFan1999

0

@Lanosss Dlatego też nie mam takiej baby na chacie.Po co mi takie ciężary?

0

@Lanosss brak seksu żółta , brak seksu 2 dni z rzędu czerwona :D

0

@FcPortoFan1999 ale pomyśl oglądasz z nią ekstraklase, i odrazu ocenia sporne sytuacje.

0

@gumaz no i wiadomo skąd u niej ta frustracja, tym bardziej, że chłop od niej 20 lat starszy, moze nie daje rady. @FcPortoFan1999 nie tylko Tobie takie ciężary niepotrzebne :D

0

@gumaz Kusząca propozycja ale po co mi Pani krzykaczka? @Lanosss Dlatego dla mnie to zbędność xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?