- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1240 Culés
Gorące dyskusje
mmaciass
12
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Hosh
27
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Roobo
2
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%. Wiedziałem że rozdział im raczej da ale... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1240 Culés
0
Carlitos nie da rady uciągnąć całego sezonu na mączce i w Rzymie (wątpię, że u siebie w Madrycie) może być szybko lotka tym bardziej, że nie broni tam punktów. Nawet Nadal w 2010 wygrywając wszystko odpuścił Barcelonę. Obrona 4000 pkt RG-Wimbledon to niesamowite wyzwanie.
0
@barcelonaLM W Madrycie i Rzymie nic nie wygra bo nie jest faworytem.
0
@barcelonaLM Wlasnie mógł odpuscic ta Barcelone ale turnieje w Hiszpanii ciezko mu pewnie odpuscic
0
@FcPortoFan1999 Madryt już raz wygrał więc tam może powalczyć jeszcze na względnej świeżości. Ale Rzym wydaje się nieosiągalny.
0
@barcelonaLM Drugi raz tam nie wygra z powodu kontuzji+na Foro Italico wraca Jannik!
1
@barcelonaLM @Encore Rafa tylko w 2010 zdobyl 3 mączaste mastersy w 1 sezonie nie?
Dublety byly ale chyba tylko 2010 i oczywiscie RG on top
1
@mekston Tylko GOAT mógł tego dokonać