- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1634 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1634 Culés
0
Takie było narzekanie na Araujo z Borussią, a Martinez z Celtą zagrał bardzo słabiutki mecz.
1
@Comentateiro Za bardzo drodzy Państwo marudzą.
1
@Comentateiro Tu znowu Frenkie został zbesztany bo zagrał 2 słabsze mecze mimi że ostatnie miesiące miał świetne.
Pedri też dziś przeciętnie i groźną stratę zaliczył a nikt tego nie podnosi.
La Rambla ma swoje kozły ofiarne i tyle
0
@Comentateiro ogólnie to ta Celta dziś ładnie grała, dużo utrzymywała się przy piłce i starali się szybko transportować piłkę na boki co im się udawało. Ciężki to był mecz dla pomocników bo dobrze celta grała na 40 metrze, co za tym idzie obrońcy czasami musieli grać 2na3 lub 3na4. Barca zagrała dziś źle taktycznie ale to trzeba by było usiąść na spokojnie i analizować bo łatwo oceniać grę po indywidualnych błędach a nie mieć szerszego spojrzenia
0
@Katalończyk 99 Ok, masz rację, ale jesli jesteś obrońcą i to nie za szybkim, to musisz czytać grę rywali i przewidywać ewentualną kontrę, bo potem mamy ściganie z potencjalną czerwienią w tle.
0
@Roobo De Jong rzeczywiście ostatnie 2 mecze naznaczył strasznymi błędami, ale dziś (i z Dortmundem) tych niedokładności było zatrzęsienie w całym zespole. Też rzuciły mi się w oczy rażące błędy Pedriego
0
@Comentateiro wiesz, błędy 1na1 będą się zdarzały. Ciężko o obrońcę który ma maksa wygranych pojedynków. Trzeba zobaczyć jak Barca mogła zapobiec zespołowo bo tak jak mówię było dużo akcji gdzie Celta grała w przewadze, szczególnie boczne sektory. Ostatnie mecze nie są dobre jeśli chodzi o defensywę. Być może to jest zmęczenie i brak koncentracji. Kounde dziś niedokładny, Cubarsi czasami obcinka. Inigo i tak gra ponad miarę ale ogólnie porównując to z początkiem sezonu to widać zmęczenie. Nie da się grać pełnych meczów na dużej koncentracji jak fizycznie jest średnio