La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

1

Ocena na Cagematchu ostatniego AEW Dynamite na chwilę obecną jest dowalona - 9.80. Nie licząc tygodniówek wspominkowych po śmierci wrestlera to najwyżej oceniona tygodniówka w historii. Wiadomo że trochę ocena spadnie ale i tak powinna być jedną z najwyzszych not. Polecam walkę Athena - Mone oraz Takeshita - Ospreay. AEW ugotowało przed weekendem Wrestlemanii.
@PatrychoO @lucas/catalan @adi7adi8 @zadafcb

2

@mordini123 Osprey najlepszy wrestler, piękny jest w ringu.

1

@D10SLEO Też lubię go oglądać. On często jest gwarancją bangerków. Na chwilę obecną nie ma lepszego wrestlera.

1

@mordini123 @D10SLEO to ten sam Osprej który przez niektórych jest uważany za najlepszego wrestlera na świecie a przez drugich za najgorszego? A ty @D10SLEO jesteś dodatkowo zgłoszone za promowanie dewiacji

0

@mordini123 właśnie skończyłem oglądać. Naprawdę udana gala. Dynamite pobiło już właśnie ilość odcinków WCW Nitro na TNT. Ospreay wygrywa turniej Owena Harta i nie ma innej opcji jak pokonuję Moxa, obecnie on jest nie do zniesienia.

0

@lucas/catalan Też mnie Mox w tym runie irytuje. Zdenerwowało mnie że tak z dupy wyrzucili kontrakt Christiana do kosza a jak była myśl że Swerve zdobędzie tytuł to z dupy się Bucksy się pojawili. Też nie mogę się doczekać jak straci pas. Teraz AEW przyjemnie się ogląda ale reign Moxa obrzydza mi te gale.

0

@mordini123 właśnie od tego momentu jak Christiana zakopali zaczął mnie Mox irytować. Jeszcze jeden minus jest, dywizja Tag Team. Plotki są że Mariah May ma dołączyć do wwe. Wg mnie jak odejdzie w tym momencie to będzie błąd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?