La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

8

Dosłownie nie przegrywamy tego meczu 3:0 bo mamy Wojtka na bramce. Gdzie ta obrona ludzie? Ile głupich błędów i złych zagrań. W ataku tylko Lewy coś próbuje robić, dwa ładne podania ale oczywiście koledzy zmarnowali. Dodatkowo faul w polu karnym na Lewym a sędzia ma to w dupie.

0

@MirusAmisz Przegrywamy bo właśnie on sprokurował głupiego karnego.
Nie obronił dzisiaj czegoś trudnego, same proste strzały.
Nie jest on bohaterem w tym meczu

1

@MirusAmisz nie miał w dupie, przecież odgwizdał faul. Ale teoszke mu się pomyliło kto kogo faulował xD

0

@Roobo to co miał zrobić? Zaryzykował bo koledzy z drużyny nie mieli jaj żeby bronić. I jakie same proste strzały? Co najmniej trzy/cztery były nie łatwe do obrony. Taka prawda, gdyby nie jego interwencje to byśmy wyżej przegrywali.

0

@NerwowyFistaszek aaa no w sumie tak xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?