La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

27

Ciekawe czy ludzie się znowu na niego nabiorą.


22

@Roobo właśnie to jest cały Hołownia, on pięknie gada, nie daje się zagiąć, bo potrafi sprawnie odpowiadać, ale to jest lanie wody.

On jako Marszałek, lider swojej partii, bez której Tusk nie mógłby nic zrobić, ma większe uprawnienia, niż będzie miał jako Prezydent, bo co on wtedy zrobi? Będzie Wetował? Ciekawe co...

Przecież on już teraz może iść do Tuska i powiedzieć
"Słuchaj, Ty i twoja partia przepchniecie przez sejm mój pomysł, bo jak nie to ja i moja partia nie będziemy głosować z wami przy waszych projektach."

8

@Roobo przeciętny wyborca ma pamięć zlotej rybki

9

@Roobo Ludzie uwierzą w największe brednie, wystarczy że taki cyrkowiec będzie mowil przekonująco na debacie i już wczoraj kilku pelikanów otwarcie się opowiedziało za postawieniem "X" przy jego nazwisku, drugi Kukiz kukiełka byle do koryta się dorwać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?