La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

2

Temat Legii rozgrzewa Moc Futbolu Borka i Pola.

0

@FcPortoFan1999 A nie mówiłem

1

@barcelonaLM Kurczę od samego startu o 10:00 tylko Legia jest.Raz-z Jagiellonią, dwa-z Chelsea.Trzy-o potencjalnej rewolucji i cztery-o Feio.Czatowi to się nie podoba.Ogólnie gratuluję umiejętności przewidywania ;)

0

@FcPortoFan1999 Borek oczywiście musi dorzucić swoje trzy grosze, mimo, że jest LigaPL. O Barcelonie nie będzie dużo bo LaLiga Bonita

1

@barcelonaLM Skończyli dopiero o Legii.Troszkę to zajęło xd Barcelona będzie w LLB w najlepsze.

0

@FcPortoFan1999 może po prostu Borek powinien gościnnie wystąpić w LidzePL? Tam by mógł wszystko sobie elegancko uplastycznić

1

@barcelonaLM On to tak potrafi uplastycznić świat i tak ładnie wszystko opowiedzieć że idzie go słuchać godzinami.Z jednej strony Legia 2025 była, a zaraz Legia lat 90 xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?