La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1032 Culés

5

Chelsea nie lubi Ligi Mistrzów

0

@Eklerek Ja również.

2

@FcPortoFan1999 To czemu nie kibicujesz Arsenalowi?

4

@Eklerek za czasów Abramowicza to była Chelsea teraz to jest jakaś popierdolka a nie Chelsea, ale mi bardziej podoba się obecna wersja Chelsea

1

@Kessie Raz kibicowałem Chelsea - w finale z Bayernem xd

0

@Eklerek Arsenal jest mi obojętny.Choć jest jednym z symboli upadku Futbol Club Porto.

6

@Kessie Romek top! Angole strzelili sobie mocno w dupsko wywalając go z uk. Miała być przebudowa dzielnic dzięki niemu, a zamiast tego mają amerykancką pralnie kasy

0

@Lanosss Klątwa Abramowicza!

1

@FcPortoFan1999 kiedy Romek opuścił London, ja również. To nie może być przypadek

1

@Lanosss Może Jesteś rodziną Romka?

0

@FcPortoFan1999 niestety nie, Rolls-Royce nie posiadam. Zgodzę się jednak na adopcję jakby Romek poprosił

0

@Lanosss To jedź do Rossiji.

0

@FcPortoFan1999 tak w ciemno to jakiś inny Romek by mnie przygarnął

0

@Lanosss Pomyśl że jak Romek to od razu Abramowicz.Umiesz troszkę rosyjskiego?

0

@FcPortoFan1999 ani słowa, nie dane mi było za wielu Rosjan poznać

0

@Lanosss Byle byś umiał "haraszo" i powinno styknąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?