- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 717 Culés
Gorące dyskusje
clyde
83
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
NeroTFP1
63
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 717 Culés
2
Szczerze mówiąc, przed sezonem obstawiałem, że szybki i silny stoper jak Araujo u Flicka będzie absolutnym titularem. Rzeczywistość weryfikuje jednak, że jeśli nie potrafisz wyprowadzać piłki to możesz co najwyżej być pierwszym rezerwowym
3
@Azazel_Pazuzu nie do końca.
Araujo był kontuzjowany pół sezonu
Więc pierwsza para się sama wyłoniła Cubarsi i Inigo.
Flick często z słabszymi lubi mieć 1 więcej dobrze wyprowadzającego piłkę ale np jak atletico wprowadzało Sorlotha albo innego wielkiego napastnika to często na boisku pojawiał się Araujo.
Flick dobrze wie kto jakie ma atuty i świetnie to wykorzystuje