- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
1
Tu widać, że do sędziów sie spruł, ale te przepychanki ze swoimi niepotrzebne
1
@Faro Przerwy reprezentacyjne przez to zyskują dla mnie kolejne znaczenie.Nie sądziłem że taki mecz z Argentyną dla Raphinii, może tyle zmienić.
0
@FcPortoFan1999 na pewno siadł mentalnie, bo sędzia poza ilością doliczonych minut aż tak nie odwalił by go tak zirytować
0
@FcPortoFan1999 a ja tam nie jestem zdziwiony. To jest brazol i sodówa predzej czy pozniej odwala. 9:30 czas na wysoki pressing, nastepnie pozycja obowiązkowa Jaga - Piast. Ekipa z Gliwic zawsze trudna dla rywala, zobaczymy jak sie Jaga po porazce ligowej zachowa i jakim skladem wyjdzie przed meczem z Betisem
0
@Faro Chyba siedzi mu ta Argentyna 1:4.Co jest dość dziwne bo to tylko i wyłącznie mecz eliminacyjny. @lanosss Obejrzy się w całości dzisiaj meczyki.Zwłaszcza mecze Jagi a później Górników z Legią.Ogólnie dość dziwne mecze ostatnio są wybierane na ten planowy szlagier kolejki w niedzielę po 17:30.
0
@FcPortoFan1999 Górnikow z legia odpuszcazm, w tym czasie oglądnę mecz pełna szynka - Liverpool. Pogoń o 17 30 też odpuszczam, gdyż grają manczestery i chyba na tyle, Porto-Benfica za późno. Właśnie to mnie wkurza w tej lidze, te godziny kiedy łamie mnie na spanie
0
@Lanosss Niestety ale tam czas lokalny jest korzystniejszy bo tam jest godzinkę w tył więc tam będzie 20:30 i nie specjalnie mnie dziwią takie godziny meczowe.
0
@FcPortoFan1999 czyli czas na zmianę kraju na bardziej korzystny godzinowo. Coraz bardziej o tym myślę i już kilka pomysłów mam
0
@Lanosss Wielka Brytania?
0
@FcPortoFan1999 tam akurat powrot jest latwy, tym razem jednak Australia kusi
0
@Lanosss Portugalia, czasami ma mecze nawet o 22:15/22:30 więc to jeszcze nie jest najgorsza godzina jaka być może.