- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
0
Wczorajszy mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze ale w miarę upływu minut gra stawała się coraz bardziej niedokładna.
Flick moim zdaniem trochę zawalił ze zmianami. Zostawił na boisku słabego Lewego który nie ogarniał wczoraj zupełnie kombinacyjnej gry Barcy, a zdjął Ferrana który dużo się pokazywał do gry, szukał miejsca i zaliczył piękną asystę. Wejście Fermina bardzo dobre, ale powinien zmienić Yamala i razem z Ferranem myślę że coś by wykombinowali. Młody jest zmęczony i przez to mega niedokładny, ale w tym wieku to normalne. Rafa jest pod formą i mógł wczoraj cały mecz spędzić na ławce bo jego wejście delikatnie mówiąc było dyskretne. Teraz wychodzi nam czkawką zakup Olmo. Niby człowiek wiedział że jak będzie najbardziej potrzebny to go zabraknie, ale jednak nadzieja była..
Ciężkie dni przed nami. Bvb ostatnio lepiej sobie radzi i to będzie ciężki dwumecz dla nas.