La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

0

Wiśnia gada że lepszy Betis zagrał dużo gorzej w ataku niż dużo słabsza Valencia. Tylko że nie dodał że klub z Andaluzji mierzył się z drużyną która strzeliła w tym sezonie najwięcej bramek w Europie.

2

@Criss18Barca wisnia to chlop co sie nadaje do nagrywania glupich filmików na internet. Obrazą dla dziennikarstwa sportowego jest to, ze taka miernota sie tak wybila i jego slowo sie „liczy”

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?