La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

0

Czyli podsumowując, CSD wydaje zgodę na grę zawodników, ponieważ wszystkie papiery zostały złożone w terminie, ale kilka dni temu okazało się, że te papiery nie były nawet prawdziwe. Czy ja coś źle rozumiem? XD

0

@Lordzi kruczki prawne. Laporta jest w tym genialny ale każdy orze jak może i próbuje lepić z tego co ma

1

@Lordzi
tak źle zrozumiałeś, nigdy nie było mowy o tym że dokumenty nie były prawdziwe

ba był nawet przelew, to o czym mówisz to jedynie moment uznania umowy za przychód, audytor nie chciał w 2024 roku tego uznać ponieważ nie było krzeseł fizycznei jescze

1

@lucca87 Jeden audytor odmówił zapisania tego jako dochód w tym roku więc z nim rozwiązali umowę. Zarząd sam zrobił audyt i wystawił papiery zatwierdzające wpłatę byle mieć co wysłać do Ligi po czym wzięli normalnego audytora który też odmówił zapisania tego jako przychód na jeden rok tylko domaga się rozpisania na te 30 lat. Te dokumenty fizycznie istniały ale skoro świadomie wystawili je "pod siebie" to można mówić, że nie były do końca prawdziwe. Pytanie ile jest prawdy w tym co można wyczytać na naszych hiszpańskich forach, że to kwestia konstrukcji umowy która nie jest po prostu wiążącą sprzedażą miejsc na cały okres ( wtedy byłoby bez problemu i można wpisać jako przychód w tym roku) a sprzedażą która się co roku przedłuża po spełnieniu określonych warunków. Jakby rozumiem, że klub chciał mieć furtkę żeby w razie czego móc się pozbyć tego ograniczenia ale powinni uwzględnić, że będzie problem z zaksięgowaniem tego xd

0

@Lokusekpl
ale koleś to nie jest tak że ci audytor wystawia kwity na wpłatę

mylisz trochę pojęcia

potwierdzeniem wpłaty są wyciągi bankowe i tych od tak nie możesz sobie wymyśleć

także mylisz tu pojęcia

audytorzy po prostu nie chcieli uznać przychodu pod 2024 bo uznali że dotyczy to przyszłych okresów skoro tych siedzeń fizycznie nie było w 2024 roku

0

@Lokusekpl Dużo wiesz:)

0

@lucca87 kiedy dosłownie wystawia. Audytor musi zatwierdzić, że wplata jest zgodna z obowiązującymi przepisami i liga później w oparciu o kwit audytora dokonuje aktualizacji FFP. Nie jest ważne ile fizycznie masz w kasie a jaką kwotę audytor może zatwierdzić. I nie mylę pojęć, real od razu sprzedał siedzenia na cały okres i nie było problemu a też ich fizycznie nie było. Skoro nasza umowa to bardziej najem odnawialny niż sprzedaż to logiczne, że jest z tym teraz problem. Na moje lepiej niech tak zostanie, będzie superliga to się arabom podziękuje i będziemy sobie co roku sprzedawać te miejsca

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?