- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
14
Stare porzekadło, które wymyśliłem przed chwilą mówi: "Nie jest dobrze, gdy jest za dobrze."
Ten sezon jak dotąd to jest jakieś cholerne spełnienie piłkarskich marzeń. Mecze ogląda się z wielką przyjemnością, a i przekłada się to na wyniki. Jest wygrany superpuchar, jesteśmy w finale pucharu krajowego, w lidze prowadzimy, a nawet w Champions League idzie bez zastrzeżeń i nie musimy się nikogo bać. Z kim byśmy nie zagrali to przeciwnik faworytem nie będzie - przynajmniej na papierze. To my jesteśmy drużyną, która dyktuje innym jak gra się w piłkę i wyznaczamy poziom do którego inne drużyny muszą się wspiąć, żeby nas ewentualnie próbować pokonać. Jakby tego było mało to jednymi z ojców tych dotychczasowych osiągnięć jest dwóch Polaków. Boję się, że się zaraz obudzę...
Najgorsza w tym wszystkim jest jednak świadomość jak niewiele potrzeba, by tak dobra sytuacja nagle odwróciła się o 180 stopni i zostaniemy bez najważniejszych pucharów. Choć przed sezonem samo wygranie LaLigi było bardzo fajną opcją, tak teraz chyba wszyscy czulibyśmy pewien niedosyt. Cele minimum dynamicznie się zmieniają. To już nie jest kwestia: powalczyć o puchar króla, powalczyć o ligę i nie skompromitować się w Lidze Mistrzów. Teraz po takim sezonie aż szkoda będzie nie zdobyć co najmniej mistrzostwa Hiszpanii ORAZ pucharu króla lub po 10 latach sięgnąć ponownie po wymarzoną Ligę Mistrzów. Co by nie mówić: Flick jest wielki! I to niezależnie od tego jak skończy się ten sezon, bo on robi swoje i tylko pech może odebrać nam radość z kolejnych pucharów.
8
@KamQiX Po prostu trzeba się cieszyć chwilą, dobrą grą i każdym meczem a co wyjdzie na końcu to wyjdzie. To jest sport, rywallizacja więc zawsze jest prawdopodobieństwo końcowej porażki.
2
@KamQiX z drugiej strony wlasnie siegalismy po LM kiedy bylismy taka dominujaca siłą - wiec kto wie. LM 2015, 2011 to wlasciwie bez zająknięcia, w 2009 bylo na żyletki z Chelsea (gdzie nas okradziono w 1 meczu, a potem Chelsea) ale poza tym to tez dominacja rywali.
W naszym przypadku jak dominujemy to mozemy siegac najwyzej.
Dublet krajowy to wcale nie jest tak czesto a w polaczeniu z SPH to w ogóle
Chyba dublet krajowy wygrywalismy 8x w historii - ostatni raz w roku 2018
2
@KamQiX przypomnę tylko, że praktycznie gramy tą samą kadrą co w poprzednim sezonie ;)
2
@Gaucho Ależ Xavi postawił fundamenty Flickowi ;)