La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

1

Oby Raphinha pokazał Brazylijczyka. Hahaha jazda siuu. Kibicujemy @mekston

1

@Popitek12 Co Ty kurka wodna schowałeś się w meczu Portugalii tak nagle?

1

@FcPortoFan1999 goat kolejny raz wyjaśnił hejterów

1

@Popitek12 Omal by ich nie wyrzucił z LN swoim pobytem i tym dziwacznym karnym.

1

@FcPortoFan1999 teraz bedzie chcial natchnac Portgualie w 1/2 LN z Niemcami

1

@mekston Nie mają dużych szans z nim w składzie co wczoraj Tobie tłumaczyłem.

1

@FcPortoFan1999 ale jest @Popitek12 i on Tobie wyjasni albo Ciebie zgłosi

Ty i Twoje fatalne predykcje to xddd

1

@mekston Moja predykcja tutaj będzie słuszna.

0

@FcPortoFan1999 @Popitek12 w sumie sie cieszy patrzac na Twoje predykcje

Najpierw LN, potem MŚ taki jest cel

0

@mekston Na mistrzostwa to pojadą się z nim tylko przejechać po USA do 1/4 finału.

0

@FcPortoFan1999 niekoniecznie

0

@mekston Ćwierćfinał wywalczyć wywalczą samym talentem, ale przyjdzie ta faza rozgrywek i spotkają kogokolwiek mocniejszego i do widzenia.

0

@FcPortoFan1999 @Popitek12 zglaszasz?

Rozne serie sie kiedys koncza pamietaj s Portugalia ma silna kadre

0

@mekston Niech zgłasza.Są serie które nigdy się nie kończą!

0

@FcPortoFan1999 koncza - patrz Tsitsipas

0

@mekston Tylko ATP 500 to nie są tym samym co mistrzostwa świata :)

0

@FcPortoFan1999 nawet wiecej, bo mial niebywala serie

0

@mekston ATP 500 w tenisie to można porównać w nożnej Ja wiem...do dywizji B/C ligi narodów?

0

@FcPortoFan1999 nie, atp500 i Tsitsipas to byla silna klatwa

0

@mekston Portugalia i mistrzostwo świata byłoby nawet wykonalne no ale Ronaldo..

0

@FcPortoFan1999 jeszcze mozna przebic 1/4 - masz 1,2, 3 i 4 miejsce

0

@mekston Tak na poważnie.Wierzysz w to co piszesz odnośnie tej reprezentacji z Ronaldo? :)

0

@FcPortoFan1999 poczekajmy na 1/2 LN - jesliby tutaj zaskoczyli ich status wzrosnie

Maja silna kadre a zobaczymy jak sie drabinka ułoży

0

@mekston Oni już kiedyś wygrali LN ale na Euro to się zupełnie nie przełożyło.

0

@FcPortoFan1999 ale zobaczymy co pokażą

0

@mekston Z 41 letnim Ronaldo? To co na Euro 24.

0

@FcPortoFan1999 on biologicznie jest sporo mlodszy

0

@mekston Tylko mu się tak wydaje.

0

@FcPortoFan1999 nie, tak jest byly testy

0

@mekston Jego szansa na mistrzostwo świata już przeminęła.

0

@FcPortoFan1999 niekoniecznie

0

@mekston On jest dla tej reprezentacji kimś zbędnym.

0

@FcPortoFan1999 Popito uwaza inaczej

0

@mekston Mały ma ostatnią okazję się łudzić przed butami na kołku które dla dobra jego idola powinny być już zawieszone wcześniej aby nie psuć już tej kariery.

0

@FcPortoFan1999 tutaj moze byc gotowanie

Poczekajmy na pojedynek z Niemcami

0

@mekston Nie będzie żadnego gotowania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?