- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 968 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
111 odpowiedzi
MirusAmisz
26
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
6
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 968 Culés
0
Panowie i Panie, jest coś w obliczu czego polska reprezentacja to jest coś pięknego. Dojeżdżałem do pracy z młodym cżłowiekiem, puszczał w aucie "young igi". Takiego gówna typu disco polo rap fusion to nigdy nie słyszałem, karałbym bardzo ostro za nagrywanie takiego badziewia. Mecz Polski z Maltą na tle innych meczy w historii piłki wypada 100 razy lepiej niż to gówniane hiphopolo na tle czegokolwiek dostępnego na Spotify xD
0
@Szczepanbog1 zobacz sobie piosenki "Bambi". Albo zobacz sobie Grande Connection, czyli gościa który wyjaśnia tych wszystkich co się nazywają raperami. Tam to dopiero niezłe hiphopolo znajdziesz.
8
@Szczepanbog1 masz prawo mieć takie zdanie, natomiast wygląda to jak szukanie uznania żeby ludzie ci przyklaskali i podzielili twoją opinię. Może niech każdy słucha czego chce, mecz jak ci sie nie spodoba też możesz wyłączyć ;)
2
@Szczepanbog1 Narzekanie na czyjeś ubrania i muzykę, której słucha to pierwsze oznaki zostawania starym, irytującym dziadem.