- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1856 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1856 Culés
0
Hiszpania wylęgarnia talentów, szczególnie w pomocy a Napastnikiem musi być Morata xD
Jak to jest, że oni od tylu lat nie potrafią
wyszkolić "9"
0
@D10SLEO Może coś za coś.Mają w pomocy masę talentu to musi być klątwa numeru 9? Nawet za złotych lat 2008-2012 też mieli ten problem.
0
@D10SLEO A czy nasza szkółka potrafi „9” wyszkolić?:)
2
@D10SLEO Może Aghehowa @ Omorodion sie rozwinie.
0
@Criss18Barca nasza też głównie GOATY na środek pomocy szkoli.
Strasznie ciężko z napastnikiem, chyba z tych topowych krajów, to Hiszpanii idzie najgorzej.
0
@blakkudium Najpewniej jeśli wymieni klub..
0
@FcPortoFan1999 To pewnie się wydarzy prędzej czy później.
0
@blakkudium Wiem i kwestia pewnie 2/3 lat..a Porto zostanie już na całkowitym odludziu piłkarskim.
0
@FcPortoFan1999 Kesz jednak się zgadza za tych zawodników. Teraz zostaje mądre inwestowanie tych pieniędzy w kolejne talenty/uzupełnienia kadry.
0
@blakkudium Ostatnio z kasą to Porto nie szaleje bo nie ma z czego.
0
@FcPortoFan1999 Trochę im spłynęło za Galeno, Nico, Evanilsona. Latem pewnie wpadną kolejne pieniądze za Conceicao, Varelę, Diogo Costę? Pewnie część zainwestują.
0
@blakkudium Tylko skład na tym ucierpi i to bardzo..
0
@FcPortoFan1999 No tak, ale taka kolej rzeczy. Pewnie Porto uzupełni sobie kadrę kolejnymi talentami i je rozwinie.
0
@blakkudium I je zaraz jakieś złodzieje z City czy z innego Liverpoolu skradną jak swoje..
0
@FcPortoFan1999 Co poradzić. Kluby typu Benfica, Porto, Ajax, PSV itd., pomimo, że są legendarnymi klubami, to stały się trampoliną do topowych zespołów.
1
@blakkudium Albo jak Ja to mówię wycieraczką dla hegemonów.W dodatku jeszcze muszą zmagać się z groźbą Finansowego Fair-play jeśli akurat Uefa będzie miała zły dzień.