La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

0

Ale nudna ta przerwa reprezentacyjna...Trzeba będzie się w weekend wybrać na jakiś IV lub V ligowy mecz,ewentualnie A-klasa żeby to przeczekać.

1

@Bernard777 "Ale nudna ta przerwa reprezentacyjna"

Jeszcze nawet żadnego meczu nie było, to skąd wiesz, że nudna? :=]

Widziałem, że ludzie tutaj narzekają na to. Przecież wiadomo, że to nie jest to samo, co piłka klubowa. Niemniej fajnie od czasu do czasu obejrzeć również reprezentacje. Turnieje rangi ME i MŚ, to każdy by chciał oglądać, a wszystko co pomiędzy to już fujka i nuda ^ ^

0

@Bernard777 przecież dzisiaj i jutro liga mistrzów jest, Barca gra na wyjeździe z Wolfsburg

0

@Danny Gaucho No bo nie da się ukryć że nuda. To po co kłamać.Gramy z drużynami 3-go sortu w meczach w których po brzydkiej i nudnej grze wyszarpiemy 6 punktów. Więc wolę wyjść z domu i obejrzeć mecz Szombierek z Przemsza Siewierz na przykład ;) Może poziom ciut niższy ale emocji nie zabraknie.

0

@Bernard777 A to tylko Polska gra i tylko ją możesz oglądać? ^ ^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?