- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
0
W piłkarskiej grze o tron w Ekstraklasie, dla Legii ten mecz w Częstochowie to jest troszkę być albo nie być w grze o mistrza niezależnie od wyniku w Białymstoku.Porażka z Rakowem to najpewniej pożegnanie się definitywne z szansami na tytuł mistrzowski.I Awantura o kasę o tej samej porze @Marian_Pazdzioch
0
@FcPortoFan1999
Jak obstawiasz bo trzeba jakieś zł postawić
0
@Krzysztof1987 Ja bez płacenia stawiam że jednak tutaj Raków wygra minimalnie ale jednak.Legia, może być lekko zajechana tą dogrywką z Molde.Co może być widoczne zwłaszcza w drugiej połowie.
0
@FcPortoFan1999 Legia nie ma szans na mistrza, przegrała mistrzostwo juz po meczu z piastem oraz Radomiakiem :/
0
@KRISU77 Jeszcze szansę ma ale wygrać w Częstochowie musi aby jakkolwiek zahamować dzisiejszego rywala.Jak przegra to już mogą się skupić na PP i odpadnięciu w LKE z Chelsea..
0
@FcPortoFan1999
Raków tylko wygrywa minimalnie 1 0 albo 2 1
0
@Krzysztof1987 Dlatego takie zwycięstwo dla nich pasuje.
0
@FcPortoFan1999 no i zaprzeczyli i rozjechali Legię jak chcieli
0
@Krzysztof1987 To nie był jakiś rozjazd a zwycięstwo tylko 3-2.