La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

2

Minuta ciszy dla tych co stawiali kupon na Napoli (*)

1

@FcPortoFan1999 tylko undery w lidze włoskiej się stawia

0

@Lanosss Nie wszyscy opanowali tę sztukę do perfekcji.

1

@FcPortoFan1999 Celtic grać z rangers, przegrywają 1:2, jak będzie remis to Celtic może cieszyć się dzisiaj z majstra

0

@FcPortoFan1999 a nie czekaj, oni już są majstrem

0

@Lanosss Same hity dzisiaj...Celtic-Rangers a dla chętnych w Rosji jeszcze Spartak z Zenitem.Celtic, chyba jeszcze oficjalnie nie ma mistrzostwa.

0

@FcPortoFan1999 no właśnie, sam się pogubiłem

0

@Lanosss Chyba jeszcze nie mają pewności mistrzostwa.Jakby wygrali to wtedy tak.

1

@FcPortoFan1999 fajne te programy dzisiaj były. Borzęcki kłóci się z Wichniarkiem o Casha i Frankowskiego, a w Polsacie Kosecko z Hajto o Feio :D taka niedziela wujków przy obiedzie, podoba mi się

0

@Lanosss Te programy przy poranku niedzielnym to jest troszkę spotkanie takiego typowania gadania przy wódce xd

0

@FcPortoFan1999 to prawda. Borzecki miał dzisiaj dużo racji, a taki wichniar to zatrzymał się kilka lat w rozumowania piłki chyba. Frankowski formy nie ma, ale grać powinien bo kiedyś lepiej grał i tak w kółko

0

@Lanosss Król Artur troszkę pełni rolę Kowala w KS.

0

@FcPortoFan1999 haha, no tak. Trafnie. Celtic 2:2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?