- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 856 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 856 Culés
3
Nie byłem gotowy na takie meczycho o 12 Venezia - Napoli, oczy się same zamykają xD
0
@Eklerek Dlaczego nie oglądasz meczu w Niepołomicach?
0
@FcPortoFan1999 Bo nie jestem masochistą
1
@Eklerek Jesteś bo oglądasz mecz niczym śmierć w Wenecji ;)
0
@FcPortoFan1999 Tutaj ważą się losy scudetto, można się poświęcić
0
@Eklerek Inter i tak wygra.Napoli, musi poczekać na swoją szansę najpewniej do 2056 roku.
0
@FcPortoFan1999 Inter ma dziś Atalante, wszystko możliwe. Napoli poza Milanem ma turbo łatwy terminarz
0
@Eklerek Jak Atalanta zagra jak z Juventusem to no no...ale mistrza i tak zdobędzie Inter!
0
@FcPortoFan1999 Oby nie :)
0
@Eklerek Nie wiedziałem że lubisz masochizm włoski.
0
@FcPortoFan1999 Nie lubię Interu
0
@Eklerek Czyli rozumiem że wszystko byle nie Inter?
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie:D
0
@Eklerek Ten mecz który oglądasz mi się podoba!
0
@FcPortoFan1999 Chciałbym mieć taki gust do oglądania meczów, na szczęście za 15 minut hit w Anglii :D
0
@Eklerek Te hity w Anglii lubią być takie jak ta Śmierć w Wenecji.
0
@FcPortoFan1999 Oby nie, bo od 5 nie śpię i wtedy na pewno odlecę
0
@Eklerek To nie lepiej Tobie pójść spać?
0
@FcPortoFan1999 Nie sypiam w dzień żeby w nocy się nie meczyc
2
@FcPortoFan1999 odpuściłem ten włoski badziew i się drzemnalem. Czas na derby londonu
1
@Eklerek Było brać przykład kolegi niżej. @Lanosss Brawo Ty!