La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

1

Sorry za spam bo pisałem 10 minut temu ale to co się wyprawia w meczu Celta espanyol to jest jakieś uniwersum

Vedat muriqui ma dziś chyba największy rollercoaster w karierze. Strzela samobója w pierwszej połowie, w drugiej wykonuje karnego którego nie trafia. Minutę później espanyol ma anulowany karny, Celta wyrównuje, 10 minut po tym muriqui nabija ewidentnie rękę rywala w polu karnym, czysta jedenastka gdyby nie fakt że w tym samym czasie faulował rywala :D
W 88 minucie Celta dostaje kolejnego karnego, Muriqui oddaje piłkę wąsatemu koledze który również nie strzela jedenastki.

W tym meczu wszechświat poprostu dba o równowagę

0

@jakub1906 Mallorca w sumie dwa gole zdobyła a mogła nawet i 4 ;)

0

@jakub1906 Ale jaka celta?

0

Prze jaja się tam odpaliły

0

@MessiForeverTheBest Mallorca pomyłka oczywiście

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?