La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 615 Culés

1

Przez 2 drużyny z Londynu w ćwierćfinale musieli zamienić kolejność meczów. Pierwszy mecz u nas a rewanż w Londynie a miało być odwrotnie.


1

@mordini123 Tak jak zwykle to lepiej grać rewanż u siebie tak tutaj Legii może to pomóc.Gdyby ten 1 mecz był na SB i zakończył się pogromem to rewanż byłby praktycznie nieistotny.U siebie zawsze można wypracować jakąś zaliczkę.Legia, u siebie potrafi grać z silnymi ekipami.

1

@FcPortoFan1999 W sumie racja. Rewanż byłby meczem o pietruszkę po pogromie ale Lech pokazał że po laniu w pierwszym meczu z renomowanym rywalem w rewanżu potrafili wrócić do walki i były jeszcze emocje.

1

@mordini123 I przy okazji będzie mocny doping jak to z reguły w Warszawie.Nie będzie pusto jak z pewnym Realem.

0

@FcPortoFan1999 zobacz, Jędza juz gotowy na Chelsea

0

@Lanosss Tylko że On nie zagra w pierwszym meczu (*)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?