- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 503 Culés
Gorące dyskusje
Eklerek
7
Sportowcy i ich inteligencja https://x.com/i/status/2081822645264265389
35 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Jakchcesz
32
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 503 Culés
2
Jeżeli macie ciężki dzień i uznacie, że to co robicie nie ma sensu to przypomnijcie sobie piłkarzy Atletico grających 120 minut przeciwko Realowi.
1
@aspr1me Real jest do pyknięcia tylko ich trzeba tłamsić a nie cofać jest jak Atletico.
Ostatnio City niby ich gniotło w zeszłym sezonie,ale jak się nie wykorzystuję setek to tak jest. Atleti samo sobie winne liczyć na karne z bramkarzem,który nie potrafi ich kompletnie bronić.
Szczerze to Musso przynajmniej mógłby dać im nadzieję na karne.
Zresztą Real grał dużo lepiej wtedy co była ta słynna 1/8 przez kilka sezonów. Może trzeba grać minimalistycznie i być wyrachowanym,ale to też ryzyko bo karne to loteria jak z City w zeszłym sezonie.
Co do Atleti to było wiadome,że karne przewalają jak zwykle.
1
@Sysia11 dokładnie, Realowi trzeba wrzucić po prostu od 4 do 6 bramek i jest pozamiatane.