La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

3

Dzisiaj Legia musi wygrać, a Jagiellonia przydałoby się żeby chociaż wywalczyła remis.Inne ligi tak bardzo nie patrzą na punkciki rankingowe, ale Polska już musi.Jednak dwa miejsca eliminacji do LF na sezon 26/27 to byłoby coś!

0

@FcPortoFan1999 wynik w Warszawie jak rok temu powtoreczka

0

@UriBoyka Ja ci tutaj dam powtóreczka.Jeszcze tego brakowało aby ponownie wyrwali od nich sześć bramek.Ja rozumiem na Chelsea...ale na Molde? dwa razy po kolei?

0

@FcPortoFan1999 Motor im lekko trójkę daje Molde również. Są bez formy i może być powtoreczka

0

@UriBoyka Mnie niepokoi ta łatwość z jaką Legia traci kolejne gole.Zwłaszcza z tym że mają Kovacevicia, który w Rakowie był naprawdę dobrym bramkarzem.To że mu nie siadł mecz o awans do ligi mistrzów z Kopenhagą to inna historia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?