- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1393 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1393 Culés
2
Jak to jest z piwem #1
Jedno piwo pod wieloma brendami.
Jest w Polsce kilka browarów, które specjalizują się w wysyłaniu swego piwa w dosłownie każdy kraniec kraju, tylko za każdym razem piwo to, ma inny branding. Inna nazwa, inna etykieta, wszystko jest inne. Są to przykładowo Browar Wąsosz spod Częstochowy czy chyba najbardziej płodny pod tym względem Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli. Ten drugi łatwo poznać po butelce, mają przeważnie charakterystyczne zamknięcie z krachlą. Jak poza tym poznać, że dane piwo już się kiedyś piło. Po danych odnośnie alkoholu i ekstraktu. Są one z reguły napisane na etykiecie. Alko musi być, ekstrakt nie, ale i tak dość często się pojawia. Parametry zawsze są takie same. Jeśli więc jedziecie gdzieś w góry i są tam piwa "regionalne" dostępne tylko tam, ale na etykiecie będzie napisane "wyprodukowane dla... ", to jest duża szansa, że już je piliście w swoim życiu np. na Mazurach, Pomorzu albo w innym rejonie naszych gór. Też oczywiście było "regionalne" i dostępne tylko w tych okolicach.
To samo zresztą tyczy się też mocnych alko. Często płaci się za brand.