La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

2

Wczoraj, jak ultrasi Benfiki odpalili race na trybunach, to pomyślałem: "Gramy w 10tkę, Benfica przycisnęła... niech jakieś debile powrzucają race na boisku. Sędzia przerwie mecz. Skończy się walkowerem dla Barcy". Ale ogólnie to wolę taką atmosferkę na stadionie niż piknik.

2

@Kapitan hawk widziałeś kiedyś walkowera za race ??

0

@Krzysztof1987
Bo to raz

2

@Krzysztof1987 przecież napisał jakby wrzucili, za wrzucone racę na boisku, mógłby być walkower.

0

@Kapitan hawk
@D10SLEO
A ja napisałem czy kiedykolwiek ktokolwiek dostał walkowera za wrzucenie rac na boisko ??

Bo ja nie słyszałem o takiej sytuacji

0

@Krzysztof1987
Tak dostał

4

@Kapitan hawk dla mnie to ultrasi okazało się debilami na maxa. Dzięki nim Barca mogła odpocząć kilka minut grając w osłabieniu xD

0

@Kapitan hawk
Dasz w końcu jakiś konkretny przykład czy będziesz tak podbijał ??

0

@Krzysztof1987 Znalezienie pierwszego lepszego przykładu w sieci zajmuje 10 sekund. Zaskocz nas wszystkich swoją inteligencją i znajdź

0

@ShawnC No w sumie... Zastanawialem się wczoraj czy moment odpalenia to jakaś symboliczną minuta czy coś :)

0

@Danny Gaucho
Tu też niezły motyw i okoliczności przyznania walkoweru :D
https://sport.tvp.pl/53106082/absurd-w-hiszpanii-obustronny-walkower-w-4-lidze

1

@Kapitan hawk Legia Warszawa opuściła czat.

1

@Danny Gaucho
Zagłębie pozazdrościło Lechii:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/zaglebie-ukarane-walkowerem-za-race/2skjgy3
Wróć. Wyprzedziło Lechię o blisko 10 lat :D

0

@Kapitan hawk Ja bym prosił o jedną rzecz Panowie.Nie zestawiajcie Orzełków obok klubów Ekstraklasy.Ekstraklasa czuje się obrzydzona.

0

@FcPortoFan1999 hehe :D w Porto też jest taka atmosfera na trybunach?

1

@Kapitan hawk Ja pierwsze co6 pomyślałem. Że fajnie bo przyda się odpoczynek.

0

@Kapitan hawk
@Danny Gaucho
Polska to inna liga.
Znajdźcie mi przykład w CL w Pucharze Europy albo Konfederacji.


1

@Krzysztof1987 To nie koncert życzeń, piękny kawalerze.

1

@Danny Gaucho
Daj, daj, daj!

0

@Krzysztof1987
Napiszę po raz drugi. Zaskocz nas swoją inteligencją i znajdź sam.
Razem z @Danny Gaucho odpowiedzieliśmy ci ale robisz wyliczanki. Tak bardzo ci zależy, żeby cię znowu ośmieszyć?

0

@Kapitan hawk @Danny Gaucho
Tak bardzo mi zależy żebyście mnie wyjaśnili.

Bo moim zdaniem nigdy nie było walkowera z powodu petard na boisku w CL PE PK

0

@Kapitan hawk Ostatnio to w związku w wynikami nie ma powodów do optymizmu.Na trybunach również.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?