La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

54

Ten mecz to jest kompromitacja Atletico. Wcale nie dlatego, że przegrali 2:1, bo to nie wstyd na Bernabeu. Ale po raz kolejny przeciwko Realowi w Lidze Mistrzów stosują jakieś dziwne podejście, by nie przegrać wysoko i grają na pół gwiazdka. Zaakceptowali jednobramkową porażkę i nawet nie próbowali strzelać bramek. Jak już im się udało podejść pod pole karne Realu to klepali tam i z powrotem aż stracili piłkę. Zero konkretów. Przez cały mecz oddali 2 celne strzały przy czym jeden z nich to zasługa tylko Alvareza. Jako drużyna nie tworzyli sytuacji. Nawet po wejściu Sorlotha nie próbowali choćby dośrodkowań. Zamiast tego woleli klepać, klepać i klepać aż do straty piłki. A Real powiedzmy sobie szczerze gówno gra i do tego jeszcze dzisiaj Mbappe kompletnie nie wszedł w mecz. Gdyby tylko piłkarze Simeone zagrali odważnie, to mogliby spokojnie nawet wygrać. Ale po kiego ch* skoro można oddać mecz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?