La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

2

Przydałoby się kijem rozgonić to towarzystwo, bo to rak na systemie.
"NGO skrót od angielskiej nazwy "non governmental organisations" oznaczający organizacje pozarządowe, np. fundacje. "

"Bardzo ciekawa dyskusja w Niemczech, którą warto śledzić. Lider CDU zadaje 551 pytań dotyczących finansowania organizacji pozarządowych, które stały się ciałami uczestniczącymi w polityce i próbującymi wywierać wpływ na proces wyborczy. Zwycięska Chadecja jeszcze przed wyborami proponowała nowe regulacje, ograniczające finansowanie NGO-sów z budżetu. W przypadku Polski trzeba postawić pytania zarówno o finansowanie ich przez rządzące w danym momencie partie polityczne, jak również, a może przede wszystkim, z zagranicy."

https://x.com/MBudzisz2/status/1894747414579302490

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?