- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1361 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
30 odpowiedzi
Eklerek
4
Oddałem raz i mi się odechciałohttps://x.com/i/status/2064460908722585916
17 odpowiedzi
MirusAmisz
12
To co Panowie, może jakaś mała rozgrzewka przed jutrzejszym dniem? Organizuję własne... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1361 Culés
0
Strata 2 goli w koncowce meczu moze nas kosztowac finał PK... Szkoda... Moglabyc dobra zaliczka przed rewanzem.. wiadomo.. nic nie jest przegrane wiec awans jak najbardziej mozliwy.. jestem naprawde ciekawy jak wyjdzie na wyjazd do Atleti.. czy zagraja lepiej czy jeszcze gorzej.. narazie Atleti daje rade grac z Barcą.
4
@Tomek54321 myślę, że tutaj bardziej Barca im pozwoliła dwa razy przycisnąć w końcówce, ale również myślę, że Flick teraz wyciągnie wnioski. Najważniejsze żebyśmy tam w lidze wygrali, jeśli wygramy w Pucharze również to będzie super ale jeżeli nie, no to trudno.
1
@AdrianFCB10 nie pozwoliła.. tylko poprostu stracili koncentracje.. te detale mogą zaważyc o finale... 4-2 gdyby bylo to bylaby piekna zaliczka przed rewanzem.. a tak to znowu bedzie bardzo ciezki mecz. Rewanz za miesiac, wiec zobaczymy w jakim momencie bedzie Barca i Atletico.. sezon kosztuje duzo zdrowia j wysiłku.. detale bedą bardzo wazne moim zdaniem.. martwi mnie troche to ze Pedri jest zbyt kluczowy do obecnej Barcy.. jego jakakolwiek absencja może bardzo dużo napsuć w walce o puchary.. oby sezon ugrali. Mają potencjał na walke o puchary.. pytanie czy wystarczy paliwa. Sezon wchodzi w kluczową faze i kazdy bład bedzie decydował o jakimkolwiek pucharze