La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1954 Culés

konto usunięte

0

Dimitrow z kolejnym kreczem. Wygląda to bardzo źle dla baby Federera

0

@MesQueUnClub96 Z szacunku dla Federera to nie warto już nazywać Dimitrova Baby Rogera.

0

@FcPortoFan1999 ten nickname pozostanie z nim

0

@mekston Trzeba ten nickname odlepić od Grigora.

0

@FcPortoFan1999 bez przesady. Tak ładnie technicznie grającego tenisisty ze świecą szukać.

0

@Solenya To nie jest przesada.Ładne granie techniką to jest zdecydowanie za mało na taki przydomek.

0

@FcPortoFan1999 no ale za to go dostał, nie? :)

1

@FcPortoFan1999 jest w punkt, Dima na zawsze bedzie Baby Fedem

0

@Solenya Dostał ale pora szukać kogoś innego. @mekston Tak się zastanawiam czy ten przydomek mu kariery nie zniszczył.Federer, nie był od samego startu kariery kreowany jako "Baby-Sampras" czy coś takiego.

0

@FcPortoFan1999 tylko kogo innego?
Ja tam bardziej słyszałem, że Dimie zaskodzil nie do końca sportowy tryb życia ;)
Czekam aż chłop jeszcze odpali jak chyba w Miami rok temu. Było na co popatrzeć

0

@Solenya Ja już uważam że najlepsze jest dawno za nim.Troszkę jest to stracona kariera.Po 2017 sezonie miał potencjał na szlema.

0

@Solenya @FcPortoFan1999 raczej u Dimy nie bylo 100% profesjonalizmu
Absolutnie niewykorzystany potencjal

0

@mekston Było przesadne dbanie o wygląd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?