La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2191 Culés

5

Piszę do wszystkich osób którzy tak chętnie i ochoczo chcą realu w jakichkolwiek rozgrywkach żeby ich tak łatwo zlać bo lejemy ich cały czas

Od 2010 roku
Barcelona 22 wygrane bramki zdobyte 97
Real 20 wygranych bramki zdobyte 82

Lejemy ich równo

Ostatnie 10 spotkań
Bilans 5-5 bramki 20-20

Ostatnie 20 spotkań
10-8 na naszą korzyść.

Więc proszę trochę utemperować ten hura optymizm że lejemy ich zawsze i wszędzie.
Real to Real zawsze jest groźny.
Zdecydowanie wolę bardziej jak odpada wcześniej niż my z jakichkolwiek rozgrywek.

2

0

@Krzysztof1987 Tylko za Flicka, to te mecze są po prostu jednostronne.Madryciątka w trakcie klasyku, to dwukrotnie byli niczym sympatyczne kotki.

1

@FcPortoFan1999 to tylko 2 mecze przed nimi dostaliśmy 4 razy z rzędu i też był fajny wynik bo 4 0

0

@Krzysztof1987 Tylko że tamte mecze były za Xaviego a nie Flicka.Tamta Barcelona a ta obecna, to są jakby dwie inne drużyny.

0

@FcPortoFan1999 ale wiesz że te mecze zwłaszcza ligowy mogły się potoczyć zupełnie inaczej gdyby nie centymetrowe spalone?
Myślisz że w każdym klasyku tak będzie?

0

@Bobo25 Tylko takie gdybanie jest bez sensu bo te spalone były i w zasadzie nie ma co więcej poruszać.Kłopotem Realu jest to że jak Barcelona się rozpędzi to zmiata ich jak walec.Nawet w ostatnim klasyku.Ich szybki gol na 1-0 niczego nie zmienił.Po Barcelonie to spłynęło, a jak Barca rozpoczęła strzelanie to zatrzymał ją dopiero Szczęsny.

0

@FcPortoFan1999 ale znów opierasz się o dwóch ostatnich meczach. Kolejny może być inny. Po prostu uważam że pokora po tych ostatnich klasykach to na la rambli pojęcie obce...
Oby ten Bałon nie pękł z wielkim hukiem.

0

@Bobo25 Opieram o te dwa ostatnie mecze bo za Flicka ta drużyna jest inna niż za Xaviego.Różnica jest spora.Za Xaviego poza przypadkiem 1 klasyku, to Barcelona nie miała takiej dominacji nad Realem.

0

@FcPortoFan1999 rozumiem, ale myślisz że już zawsze tak będzie???
City też lało Real (pod względem gry) ostatnio raz za razem co sezon, a wczoraj....
Naprawdę widzę że lata posuchy od czasów Lucho zrobiło swoje, pół sezonu dobrej gry (gdzie mimo jej dalej jesteśmy w lidze za Realem i AM...) i już ze wszystkich zlejemy...
To jest sport, dyspozycja dnia może zdecydować, zwłaszcza w takim meczu jak klasyk.

1

@FcPortoFan1999 Chyba się nie łudzisz, że wszystkie mecze będą tak wyglądać ??

0

@Krzysztof1987 Nie łudzę się.Ale nie widzę jakoś w tym sezonie aby Real znalazł sposób na Barcelonę. @Bobo25 Tylko Barcelona, potrafi się idealnie wpasować do tych Klasyków a Real zwyczajnie ma z tym problem.

1

@FcPortoFan1999 Real zawsze jest niebezpieczny. Formę złapał żółw i Rodrygo. Vini Belli też w dobrej formie. Mają ogromne problemy z tyłu. Ale jak już mówiłem Real to real i nie zawsze nam będzie tak dobrze szło.

0

@Krzysztof1987 Tylko Vinicius i Kimbappe, lubią się wgryzać w pozycje od początku sezonu.I nie widać jakiejś specjalnej poprawy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?