La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1152 Culés

4

Patrze na skład Realu i to jest tragedia, ale Ancelotti zestawil to najbardziej optymalnie jak mógl. Niestety forma City jest jeszcze większą tragedią i wydaje mi się, że madrytczoki dziś to ugrają.

1

@Ptasior Real chociaż ma atak jako taki. City tak średnio nawet pod tym względem.

1

@Messibestplayerintheworld Często mówi się, że drużyna jest odzwierciedleniem jej trenera. Idealnie pasuje to, do obecnego City. Wydają się być drużyną wypaloną, zmęczoną i pogubioną, tak jak Pep. Ciekawe, czy Chlopina to dźwignie, bo to jest chyba jego pierwszy taki poważny kryzys w karierze.
Real przynajmniej ma te indywidualności, które potrafią przykryć indolencje taktyczną Carlo.

1

@Ptasior myślę, że ten sezon zakończy się na TOP 4 PL i to tyle, zacznie PEP mocno przygotowania do nowego sezonu z przebudową składu (część tej przebudowy widzieliśmy w styczniu)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?