- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
0
Mam nadzieję że pani minister edukacji podała się już do dymisji za szkodliwie słowa na temat Polski, które już się niosą na arenie międzynarodowej prawda?
0
@Kondziu_FCB Nie, nie poda się.
3
@Kondziu_FCB niestety nie. Komuniści i naziści to ta sama ideologia - są bliźniacze, z tego samego pnia ideologicznego.
Nic dziwnego, że tak mówi. Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą. Wiadomo kto to mówił ;)
Bagatelizowanie takich wypocin tylko dodaje im wiarygodności.
0
@Kondziu_FCB
Nie poda się, bo te jej słowa to obecna polityka rządu. Brzydzenie się Polką jest teraz w modzie.
0
@Kondziu_FCB Gdyby była z konfy albo pisu to by musiała się podać do dymisji bo polscy intelektualiści i inteligencja narodu polskiego by pluła jadem przez tydzień na nią ale, że jest z lewej strony to przecież nic się nie stało XD
Z jednej strony człowiek ma dość czytania tych mądrości politycznych z jednej i drugiej strony i najchętniej dodał by do ignorowanych wielu użytkowników ale co by mi poprawiało humor przy porannej kawie jak nie polityczne gówno burze XD przynajmniej jest się z czego pośmiać ;)
1
@Kondziu_FCB a po co miałaby się podać do dymisji, jak jej szefuńcio mówi, że żadnej dymisji nie będzie?