La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

8

Zawsze jak jest niedziela handlowa to chodzę po wszystkich marketach, galeriach handlowych itd. I później pisze i narzekam w internecie, że ludzi powaliło bo tyle ich jest w galeriach handlowych i marketach.
Tak, jestem dumny z tego, że jestem Polakiem.

2

@Jakchcesz a w kościele był?

0

@Jakchcesz A ja nie jestem dumny z tego, że jestem Polakiem

1

1

@Kozinho. Byłem i patrzyłem którego sąsiada nie ma

3

@Jakchcesz Trochę mi się covid przypomniał, jak przestrzegano, żeby raczej pozostać w domach itd. a śmietanka influencerska nagrywała storki będąc na mieście ze zdziwieniem: dlaczego tylu ludzi na mieście i dlaczego nie są w domach? :=]

1

@Martwy nie wiem z czego tu być dumnym albo nie :D tak się wylosowalo że się urodziliśmy akurat na tym kawałku tej planety i tyle

0

@gumaz Byłem-potwierdzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?