La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

3

Przecież gdyby udało się sprzedać Christensena ktory przyszedł za darmo. Za dobrą sumę pieniędzy. I wziąć w lato Taha. To byłby to świetny ruch.
Finansowo dało by to możliwość uzupełnienia składu jeszcze w innej formacji. A sam Dunczyk to co chwile jest po za grą. Kontuzja albo dyskomfort albo sraczka....

0

@PatrykBarca albo klub go zmusił do kontuzji żeby zarejestrować Olmo bo nie miał wyjścia ;)

0

@ShawnC Ale do sraczki albo dyskomfortu przed ważnymi meczami też był zmuszany?

0

@ShawnC nie zamykam się na teorie spiskowe, ale to chyba przesada jednak ;)

0

@PatrykBarca w Barcelonie rzadko wypadał przed najważniejszymi meczami .

0

@ShawnC Rzadko? Chłopie, wejdź sobie na transfmarkt i zobacz ile miał drobynch kontuzji....

On ma na drugie imię dyskomfort.

0

@PatrykBarca No sprawdziłem i odkąd u nas jest to nie licząc tego sezonu opuścił 17 spotkań . Niewiarygodna liczba naprawdę na dwa sezony xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?