- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 563 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 563 Culés
0
Lewandowski zdobył już 713 BRAMEK w karierze i aktualnie jest SIÓDMYM najlepszym strzelcem w historii piłki nożnej! ???? ???????? Cristiano Ronaldo - ⚽️ 917 goli ???? ???????? Leo Messi - ⚽️ 848 goli ???? ???????? Pele - ⚽️ 757 goli 4. ???????? Josef Bican - ⚽️ 756 goli 5. ???????? Romario - ⚽️ 749 goli 6. ???????? Gerd Muller - ⚽️ 735 goli 7. ???????? ROBERT LEWANDOWSKI - ⚽️ 713 GOLI ‼️ 8. ???????? Ferenc Puskas - ⚽️ 706 goli.
Myślę, że pobicie rekordu bramek Pele jest kwestią czasu.
0
@Szpenser on bedzie Top3 :)
0
@Szpenser wszystkie na pustaka dobijaki, karniaki i od sęka :D
0
@Szpenser Auba który jest?
2
@Szpenser jeżeli dobije do top 3, będzie najlepszym napastnikiem na świecie. Lewandowski jest tak nie doceniany, że to hit. Jak widzę, że są jakieś rankingi gdzie nie ma go w top 20 czy jeszcze niżej to aż śmiać się chcę. Lewy jest lepszy od Eto, Shevczenko, Henryego, Ibrahimovica, Kane i innu wybitnych napastników.