La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

0

@barcelonaLM co tam pisałeś?

1

@mekston w 2013 na US Open po raz ostatni były finały #1 vs #2 u kobiet i mężczyzn jednocześnie. Wśród mężczyzn oczywiście wygrał lepszy

1

@barcelonaLM Rafa prime na hardzie - bestia. Wygral caly US swing i pozamiatał na US Open

Potem gotował na Australii i nieszczęsna kontuzja w finale

1

@mekston ale stan wawrinka też był tam mocarny. Ten jego backhand z lat 2014-18 to jest poezja i uczta dla oczu

1

@budel17 był silny ale akurat Rafa miał bardzo dobry match up ze Stanem bo jego świdry forehandowe był killer na jednoręczny backhand nawet topowy

Nie powiem że na 100% by wygrał ale po prostu nie miał takiej szansy.

0

@mekston szkoda tego finału pod tym względem. Ale ja tam akurat się cieszyłem ze zwycięstwa stana. W tamtym czasie grał dla mnie najprzyjemniejszy dla oka tenis

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?